قیمت ایزوگام بر اساس متراژ مورد نیاز و همچنین در نظر گرفتن همپوشانی لایه‌های ایزوگام برای جلوگیری از نفوذ رطوبت به لایه‌های زیرین ساختمان قابل محاسبه است. در جدول‌های زیر می‌توانید آخرین قیمت نصب ایزوگام در تهران را مشاهده نمایید. هر رول ایزوگام به طول ۱۰ متر و با عرض یک متر تولید می‌شود.

نصب ایزوگام فویل دار روی دیوار

جهت مشاوره و برآورد قیمت نصب ایزوگام با ما تماس بگیرید.

قیمت ایزوگام طرح‌دار

ایزوگام طرح‌دار با رنگ‌ها و طرح‌های متنوع نیز برای نصب در محل‌های قابل رویت امکان نصب و خرید را دارا می‌باشند. برای مشاوره نصب و قیمت و خرید ایزوگام طرح‌دار با ما تماس بگیرید.

قیمت ایزوگام تک‌لایه

همچنین ایزوگام‌های تک‌لایه و پودری برای محل‌هایی غیر از بام ساختمان‌ها که در معرض تابش نور مستقیم خورشید هستند، قابل خرید و نصب می‌باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید و قیمت ایزوگام‌های تک‌لایه با ما تماس بگیرید.

برآورد هزینه نصب ایزوگام

لازم به ذکر است که قیمت ایزوگام در جدول فوق بر اساس حداقل مساحت ۵۰ متر می‌باشد و برای محاسبه‌ی قیمت دقیق و در مساحت‌های کمتر از ۵۰ متر مربع، هزینه‌ی نهایی ایزوگام پس از بررسی بیشتر و به صورت توافقی اعلام می‌گردد.

قیمت ترمیم ایزوگام و رفع مشکل چکه پشت بام

با توجه به اینکه ترمیم و رفع مشکل چکه ایزوگام مواد اولیه کمی نیاز دارد و زمان اصلی برای پیدا کردن محل مشکل و انجام ترمیم صرف می‌شود، هزینه‌ی ترمیم پس از بررسی وضعیت ایزوگام و مقدار زمان مورد نیاز جهت ترمیم، به صورت توافقی قابل اعلام می‌باشد. جهت برآورد هزینه‌ی ترمیم ایزوگام قدیمی که آسیب دیده است و چکه می‌کند، با ما تماس بگیرید.

جهت مشاوره ایزوگام و برآورد هزینه انجام نصب ایزوگام و قیرگونی و آسفالت با ما تماس بگیرید.