چکه کردن سقف بام باعث ایجاد دردسر و مشکلات متعددی برای اعضای خانه است و هنگامی که این اتفاق رخ بدهد، لازم است تا هر چه زودتر برای جلوگیری از خسارت‌های بیشتر، مشکل برطرف شود.

ترمیم کردن یا تعویض ایزوگام یا نصب ایزوگام جدید روی بام ابتدا نیازمند بررسی و انتخاب هوشمندانه است. اگر می‌خواهید تا بهترین نتیجه را به دست آورید باید بهترین نوع ایزوگام را که در مقابل بارش برف و باران و در گرما و سرما و مقابل نور خورشید مقاومت لازم را داشته باشد انتخاب نمایید.

ایزوگام

خدمات ما شامل مجموعه‌ای کامل است. یکی از خدمات پر مخاطب، خدمات نصب ایزوگام است که در شهر تهران و حومه قابل ارائه به همشهریان عزیز می‌باشد. در نصب ایزوگام از بهترین برندهای با کیفیت ایزوگام استفاده می‌شود. ایزوگام در انواع دولایه و تک لایه برای بهترین عایق کاری بام، دیوار، سرویس‌های بهداشتی، آشپزخانه و سایر محل‌هایی که در آن رطوبت وجود دارد.

علاوه بر کیفیت ایزوگام، لازم است تا نصب ایزوگام هم با دقت و توجه کافی به انجام برسد. زیرا در صورتی که این کار با کیفیت به انجام نرسد، عمر ایزوگام کاهش پیدا می‌کند و ممکن است از میان لایه‌های ایزوگام آب باران به ساختمان نفوذ کند. همچنین در صورت عدم رعایت شرایط نصب، ممکن است ایزوگام طبله کند یا ترک بردارد و در مدت کوتاهی لازم شود ایزوگام تعویض یا ترمیم شود.

اگر هر یک از موارد بالا به درستی انجام نشود، به زودی تمام مشکلات دوباره باز خواهند گشت و ناچار می‌شوید تا علاوه بر تحمل مشکلات، هزینه‌های خود را تجدید کنید.

قیمت انواع ایزوگام

ردیف ایزوگام قیمت ایزوگام
۱ قیمت ایزوگام بام گستر دلیجان ثبت ۱۱۷ هر متر با نصب ۳۵,۰۰۰ تومان
۲ قیمت ایزوگام سراپوش دلیجان هر متر با نصب ۳۴,۰۰۰ تومان
۳ قیمت ایزوگام سپهر دلیجان هر متر با نصب ۳۲,۰۰۰ تومان
۴ قیمت ایزوگام پشم شیشه ایران هر متر با نصب ۳۸,۰۰۰ تومان
۵ قیمت ایزوگام مروارید دلیجان هر متر با نصب ۳۲,۰۰۰ تومان
۶ قیمت ایزوگام سامان دلیجان هر متر با نصب ۳۳,۰۰۰ تومان
۷ قیمت ایزوگام غرب گستر دلیجان هر متر با نصب ۳۲,۰۰۰ تومان
۸ قیمت ایزوگام گستر بام دلیجان هر متر با نصب ۳۲,۰۰۰ تومان
۹ قیمت ایزوگام شرق دلیجان هر متر با نصب ۳۲,۰۰۰ تومان
۱۰ قیمت ایزوگام ستاره طلایی دلیجان هر متر با نصب ۳۳,۰۰۰ تومان
۱۱ قیمت ایزوگام مرجان دلیجان هر متر با نصب ۳۳,۰۰۰ تومان
۱۲ قیمت ایزوگام حفاظ اصل تهران هر متر با نصب ۳۶,۰۰۰ تومان

سفارش نصب ایزوگام

برای سفارش نصب ایزوگام با بهترین برندها و بالاترین کیفیت نصب و اجرا با ما تماس بگیرید. آسان ایزوگام در کنار شماست تا بالاترین سطح خدمات را ارائه نماید.