ارائه خدمات ایزوگام کاری برای پایتخت نشینان با بهترین کیفیت در آسان ایزوگام. ما با داشتن تجربه‌ای طولانی در نصب و اجرای ایزوگام برای همشهریان تهرانی در خدمت شما هستیم تا خیال شما را جهت چکه بام آسوده کنیم و رضایت شما را جلب نماییم.

چکه کردن سقف بام باعث ایجاد دردسر و مشکلات متعددی برای اعضای خانه است و هنگامی که این اتفاق رخ بدهد، لازم است تا هر چه زودتر برای جلوگیری از خسارت‌های بیشتر، مشکل برطرف شود.

ترمیم کردن یا تعویض ایزوگام یا نصب ایزوگام جدید روی بام ابتدا نیازمند بررسی و انتخاب هوشمندانه است. اگر می‌خواهید تا بهترین نتیجه را به دست آورید باید بهترین نوع ایزوگام را که در مقابل بارش برف و باران و در گرما و سرما و مقابل نور خورشید مقاومت لازم را داشته باشد انتخاب نمایید.

ایزوگام

خدمات ما شامل مجموعه‌ای کامل است. یکی از خدمات پر مخاطب، خدمات نصب ایزوگام در تهران است که در پایتخت و حومه قابل ارائه به همشهریان عزیز می‌باشد. در نصب ایزوگام از بهترین برندهای با کیفیت ایزوگام استفاده می‌شود. ایزوگام در انواع دولایه و تک لایه برای بهترین عایق کاری بام، دیوار، سرویس‌های بهداشتی، آشپزخانه و سایر محل‌هایی که در آن رطوبت وجود دارد.

علاوه بر کیفیت ایزوگام، لازم است تا نصب ایزوگام هم با دقت و توجه کافی به انجام برسد. زیرا در صورتی که این کار با کیفیت به انجام نرسد، عمر ایزوگام کاهش پیدا می‌کند و ممکن است از میان لایه‌های ایزوگام آب باران به ساختمان نفوذ کند. همچنین در صورت عدم رعایت شرایط نصب، ممکن است ایزوگام طبله کند یا ترک بردارد و در مدت کوتاهی لازم شود ایزوگام تعویض یا ترمیم شود.

اگر هر یک از موارد بالا به درستی انجام نشود، به زودی تمام مشکلات دوباره باز خواهند گشت و ناچار می‌شوید تا علاوه بر تحمل مشکلات، هزینه‌های خود را تجدید کنید.

قیمت انواع ایزوگام

ردیفبرند ایزوگامقیمت ایزوگام
۱ایزوگام بام گستر ۱۱۷ دلیجان۱۱۳,۹۰۰ تومان
۲ایزوگام مرجان بام دلیجان۱۱۰,۵۰۰ تومان
۳ایزوگام حفاظ بام دلیجان۱۰۸,۸۰۰ تومان
۴ایزوگام ستاره۱۰۲,۰۰۰ تومان
۵ایزوگام شرق دلیجان۹۸,۶۰۰ تومان
۶ایزوگام شفق گستر دلیجان۱۰۵,۴۰۰ تومان
۷ایزوگام سراپوش دلیجان کد ۲۴۲۱۱۵,۶۰۰ تومان
۸ایزوگام مروارید دلیجان۱۰۲,۰۰۰ تومان
۹ایزوگام پشم شیشه ایران۱۲۲,۴۰۰ تومان
۱۰ایزوگام سپهر گستر دلیجان۱۰۲,۰۰۰ تومان
۱۱ایزوگام امید گستر دلیجان۱۰۲,۰۰۰ تومان

سفارش نصب ایزوگام

برای سفارش نصب ایزوگام با بهترین برندها و بالاترین کیفیت نصب و اجرا با ما تماس بگیرید. آسان ایزوگام در کنار شماست تا بالاترین سطح خدمات را ارائه نماید.