چکه کردن سقف بام باعث ایجاد دردسر و مشکلات متعددی برای اعضای خانه است و هنگامی که این اتفاق رخ بدهد، لازم است تا هر چه زودتر برای جلوگیری از خسارت‌های بیشتر، مشکل برطرف شود.

ترمیم کردن یا تعویض ایزوگام یا نصب ایزوگام جدید روی بام ابتدا نیازمند بررسی و انتخاب هوشمندانه است. اگر می‌خواهید تا بهترین نتیجه را به دست آورید باید بهترین نوع ایزوگام را که در مقابل بارش برف و باران و در گرما و سرما و مقابل نور خورشید مقاومت لازم را داشته باشد انتخاب نمایید.

ایزوگام

خدمات ما شامل مجموعه‌ای کامل است. یکی از خدمات پر مخاطب، خدمات نصب ایزوگام است که در شهر تهران و حومه قابل ارائه به همشهریان عزیز می‌باشد. در نصب ایزوگام از بهترین برندهای با کیفیت ایزوگام استفاده می‌شود. ایزوگام در انواع دولایه و تک لایه برای بهترین عایق کاری بام، دیوار، سرویس‌های بهداشتی، آشپزخانه و سایر محل‌هایی که در آن رطوبت وجود دارد.

علاوه بر کیفیت ایزوگام، لازم است تا نصب ایزوگام هم با دقت و توجه کافی به انجام برسد. زیرا در صورتی که این کار با کیفیت به انجام نرسد، عمر ایزوگام کاهش پیدا می‌کند و ممکن است از میان لایه‌های ایزوگام آب باران به ساختمان نفوذ کند. همچنین در صورت عدم رعایت شرایط نصب، ممکن است ایزوگام طبله کند یا ترک بردارد و در مدت کوتاهی لازم شود ایزوگام تعویض یا ترمیم شود.

اگر هر یک از موارد بالا به درستی انجام نشود، به زودی تمام مشکلات دوباره باز خواهند گشت و ناچار می‌شوید تا علاوه بر تحمل مشکلات، هزینه‌های خود را تجدید کنید.

قیمت انواع ایزوگام

ردیفبرند ایزوگامقیمت ایزوگام
۱ایزوگام بام گستر ۱۱۷ دلیجان۶۷,۰۰۰ تومان
۲ایزوگام مرجان بام دلیجان۶۵,۰۰۰ تومان
۳ایزوگام حفاظ بام دلیجان۶۴,۰۰۰ تومان
۴ایزوگام ستاره۶۰,۰۰۰ تومان
۵ایزوگام شرق دلیجان۵۸,۰۰۰ تومان
۶ایزوگام شفق گستر دلیجان۶۲,۰۰۰ تومان
۷ایزوگام سراپوش دلیجان کد ۲۴۲۶۸,۰۰۰ تومان
۸ایزوگام مروارید دلیجان۶۰,۰۰۰ تومان
۹ایزوگام پشم شیشه ایران۷۲,۰۰۰ تومان
۱۰ایزوگام سپهر گستر دلیجان۶۰,۰۰۰ تومان
۱۱ایزوگام امید گستر دلیجان۶۰,۰۰۰ تومان

سفارش نصب ایزوگام

برای سفارش نصب ایزوگام با بهترین برندها و بالاترین کیفیت نصب و اجرا با ما تماس بگیرید. آسان ایزوگام در کنار شماست تا بالاترین سطح خدمات را ارائه نماید.