چکه کردن سقف بام باعث ایجاد دردسر و مشکلات متعددی برای اعضای خانه است و هنگامی که این اتفاق رخ بدهد، لازم است تا هر چه زودتر برای جلوگیری از خسارت‌های بیشتر، مشکل برطرف شود.

ترمیم کردن یا تعویض ایزوگام یا نصب ایزوگام جدید روی بام ابتدا نیازمند بررسی و انتخاب هوشمندانه است. اگر می‌خواهید تا بهترین نتیجه را به دست آورید باید بهترین نوع ایزوگام را که در مقابل بارش برف و باران و در گرما و سرما و مقابل نور خورشید مقاومت لازم را داشته باشد انتخاب نمایید.

ایزوگام

خدمات ما شامل مجموعه‌ای کامل است. یکی از خدمات پر مخاطب، خدمات نصب ایزوگام است که در شهر تهران و حومه قابل ارائه به همشهریان عزیز می‌باشد. در نصب ایزوگام از بهترین برندهای با کیفیت ایزوگام استفاده می‌شود. ایزوگام در انواع دولایه و تک لایه برای بهترین عایق کاری بام، دیوار، سرویس‌های بهداشتی، آشپزخانه و سایر محل‌هایی که در آن رطوبت وجود دارد.

علاوه بر کیفیت ایزوگام، لازم است تا نصب ایزوگام هم با دقت و توجه کافی به انجام برسد. زیرا در صورتی که این کار با کیفیت به انجام نرسد، عمر ایزوگام کاهش پیدا می‌کند و ممکن است از میان لایه‌های ایزوگام آب باران به ساختمان نفوذ کند. همچنین در صورت عدم رعایت شرایط نصب، ممکن است ایزوگام طبله کند یا ترک بردارد و در مدت کوتاهی لازم شود ایزوگام تعویض یا ترمیم شود.

اگر هر یک از موارد بالا به درستی انجام نشود، به زودی تمام مشکلات دوباره باز خواهند گشت و ناچار می‌شوید تا علاوه بر تحمل مشکلات، هزینه‌های خود را تجدید کنید.

قیمت انواع ایزوگام

ردیفایزوگامقیمت ایزوگام
۱قیمت ایزوگام بام گستر دلیجان کد ۱۱۷ هر متر مربع۵۰,۰۰۰ تومان
۲قیمت ایزوگام سراپوش دلیجان هر متر مربع۵۰,۰۰۰ تومان
۳قیمت ایزوگام پشم شیشه دلیجان هر متر مربع۴۵,۰۰۰ تومان
۴قیمت ایزوگام مروارید دلیجان هر متر مربع۴۵,۰۰۰ تومان
۵قیمت ایزوگام سپهر دلیجان هر متر مربع۴۵,۰۰۰ تومان
۶قیمت ایزوگام پشم شیشه ایران هر متر مربع۵۵,۰۰۰ تومان
۷قیمت ایزوگام سامان دلیجان هر متر مربع۴۸,۰۰۰ تومان
۸قیمت ایزوگام غرب گستر دلیجان هر متر مربع۴۵,۰۰۰ تومان
۹قیمت ایزوگام شرق دلیجان هر متر مربع۴۲,۰۰۰ تومان
۱۰قیمت ایزوگام مرجان دلیجان هر متر مربع۴۸,۰۰۰ تومان
۱۱قیمت ایزوگام حفاظ اصل تهران هر متر مربع۴۸,۰۰۰ تومان

سفارش نصب ایزوگام

برای سفارش نصب ایزوگام با بهترین برندها و بالاترین کیفیت نصب و اجرا با ما تماس بگیرید. آسان ایزوگام در کنار شماست تا بالاترین سطح خدمات را ارائه نماید.