اغلب افرادی که قصد انجام تعمیرات ساختمان را دارند به دنبال بهترین روش‌ها و بهترین اقلام هستند تا با این کار بتوانند در مدت بیشتر و با هزینه‌ی تمام‌شده‌ی کمتر به هدف خود دست پیدا کنند.

انجام عایق‌کاری ساختمان نیز با روش‌های مختلفی امکان‌پذیر است. یکی از این روش‌ها که به صورت گسترده متداول است، استفاده از ایزوگام برای عایق‌کاری است. ایزوگام در انواع گوناگون و در شرکت‌های مختلف و توسط پیمانکاران مختلف نصب می‌شود. ولی بهترین ایزوگام که بتواند بیشترین بازدهی را برای شما داشته باشد کدام است و چه طور آن را تشخیص بدهیم ؟

نصب ایزوگام

بهترین ایزوگام چه ویژگی‌هایی دارد ؟

یک ایزوگام مرغوب ابتدا می‌بایست دارای برخی ویژگی‌ها باشد که برخی از آن‌ها را در ادامه مشاهده می‌کنید:

 1. وزن رول ۱۰ متری ایزوگام حدود ۴۰ کیلوگرم است.
 2. ایزوگام نباید خشک و شکننده باشد.
 3. ضخامت ایزوگام مرغوب حدود ۴ میلیمتر است.
 4. ایزوگام می‌بایست برای شرایط آب و هوایی محل نصب ساخته شده باشد.

علاوه بر ویژگی‌های فنی ایزوگام که تا حدودی به شما در انتخاب یک ایزوگام مرغوب کمک می‌کنند، باید به نکات دیگری نیز توجه کنید:

 1. تاریخ تولید ایزوگام باید جدید باشد و تاریخ انقضای آن نرسیده باشد.
 2. ایزوگام باید دارای علامت استاندارد باشد.
 3. ایزوگام باید در محل انبار به درستی نگهداری شده باشد و دارای له‌شدگی و پارگی و خرابی نباشد.

نکته‌ی مهم دیگری که در هنگام خرید ایزوگام باید به آن توجه کنید، خرید ایزوگام از برندهای معتبر ایزوگام است. برندهای معتبر برای اینکه بتوانند در مدت زمان طولانی مشتریان خود را حفظ کنند، از تولید کالای بی کیفیت خودداری می‌کنند و با کنترل کیفی در مراحل مختلف تولید تلاش می‌کنند تا بهترین محصول را به دست مصرف کننده برسانند. برخی از شرکت‌های معتبر ایزوگام را در ادامه مشاهده می‌کنید:

 1. ایزوگام پشم شیشه ایران
 2. ایزوگام بام گستر دلیجان
 3. ایزوگام سراپوش دلیجان
 4. ایزوگام شرق
 5. ایزوگام سما بام
 6. ایزوگام سینا بام دلیجان
 7. ایزوگام شرق گستر دلیجان
 8. ایزوگام صدف گستر دلیجان
 9. ایزوگام سامان دلیجان
 10. ایزوگام سینا راد
 11. ایزوگام شرق دلیجان

مشاوره برای خرید ایزوگام

تشخیص کیفیت ایزوگام برای افرادی که قبلا با ایزوگام و مشکلات آن مواجه نشده‌اند کار آسانی نیست و برای دستیابی به بهترین نتیجه بهتر است با متخصصان و پیمانکاران نصب ایزوگام مشورت کنید. در بسیاری از موارد انتخاب ایزوگام گران‌تر برای شما مزیتی به همراه ندارد و با هزینه‌ی کمتری کیفیتی خوب را می‌توانید به دست بیاورید. برای مشاوره خرید و نصب ایزوگام با ما تماس بگیرید.

اهمیت نصب ایزوگام

پس از خرید ایزوگامی که دارای کیفیت و ویژگی‌های لازم است، مرحله‌ی مهم بعدی، نصب و زیرسازی ایزوگام است. هرچند بهترین ایزوگام را خریداری کنید ولی نصب آن توسط پیمانکاران بی‌تجربه و بدون دقت به انجام برسد، به هدف خود دست پیدا نمی‌کنید. برای نصب ایزوگام لازم است تا اصول فنی نصب به دقت رعایت شود. هرگونه سهل‌انگاری می‌تواند باعث مشکلاتی مثل جداشدن ایزوگام از سطح، طبله کردن ایزوگام، ورود آب از میان لایه‌های ایزوگام و موارد دیگری شود که ترمیم آن گاهی خود مستلزم هزینه‌ی قابل توجه است، خواهد شد.

سفارش خرید و نصب بهترین ایزوگام

اگر به کیفیت و دقت ایزوگام اهمیت می‌دهید و به دنبال یک خرید و یک تجربه‌ی خوب هستید، کافی است تا با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *