شهر تهران در مناطق معتدل کشور واقع شده است و به طور متوسط سالانه ۲۳۱ میلی‌متر بارش باران را تجربه می‌کند. میزان بارش باران در شهر تهران میان سایر مراکز استان در کشور در رتبه‌ی ۲۲ قرار دارد.

با توجه به این میزان بارش، استفاده از روش‌های عایق‌کاری ساختمان که بتواند در شرایط جوی مختلف شامل برف و باران به خوبی از نفوذ آب به ساختمان جلوگیری کند، ضروری است.

باران در تهران

از جمله روش‌های متداول برای ایزولاسیون ساختمان، استفاده از ایزوگام است. ایزوگام به دلیل نصب آسان و عدم نیاز به تخریب بنا، جزء روش‌های پرطرفدار برای عایق‌کاری پشت بام ساختمان‌ها و دیوارهای بیرونی در مناطقی که بارش باران زیاد است، به شمار می‌رود.

ایزوگام فویل دار

نصب ایزوگام در تهران

نصب ایزوگام روی پشت بام با استفاده از ایزوگام دولایه فویل‌دار به انجام می‌رسد. این نوع ایزوگام با توجه به لایه‌ی محافظی که در روی خود دارد، علاوه بر اینکه می‌تواند مانع نفوذ رطوبت باران شود، در برابر تابش اشعه‌ی ماورای بنفش خورشید نیز مقاوم است و عمر طولانی‌تری نسبت به روش‌های دیگر دارد. البته لازم است تا اصول نگهداری صحیح از ایزوگام نیز رعایت شود تا بتوانید تا سال‌های طولانی از عایق نصب شده به خوبی انتظار کارایی داشته باشید.

برآورد و نصب ایزوگام در تهران

اگر برای نصب ایزوگام در شهر تهران و حومه به خدمات ایزولاسیون نیاز دارید، کافی است برای برآورد و بازدید و مشاوره و نصب ایزوگام با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *